Hukuk, bir insan topluluğunun ortak yaşam kurallarıdır.

Hakkımızda

Akcan Hukuk ve Danışmanlık

temsil ettiği gerçek ve tüzel kişilere hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmeti sunan, yargılama sürecinin her aşamasında çözüm ve sonuç odaklı hareket eden dinamik bir hukuk bürosudur.

Hukuk büromuzun verdiği hizmetlerin başında İcra Takibi ve İflas/Konkordato, Şirketler Hukuku ile Aile Hukuku – Evlat Edinme, Boşanma Hukuku, Miras Hukuku -, Gayrimenkul Hukuku, Yabancılar Hukuku ve İs Hukuku alanlarında danışmanlık hizmetleri yer almaktadır. Bu çalışma alanlarına bağlı olarak hukuk büromuz tüm hukuki alanlarında müvekkillerine günlük taleplerine yönelik hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Bununla birlikte, Akcan Hukuk ve Danışmanlık müvekkillerinin ticari faaliyetleri için gerekli onay, lisans ve/veya izinleri kapsamında başvuru süreçlerinde ve idari makamlar nezdinde hukuki destek sağlama konusunda is deneyimine sahiptir. Ofisimiz, müvekkillerinin Türkiye Cumhuriyeti’nde bulunan idari makamlar nezdindeki başvuru ve tamamlanma süreçlerini takip etmektedir.

Av. Tijel Akcan

A

Av. Tijel Akcan, Hukuk eğitimini İstanbul Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde ve İsviçre Fribourg Hukuk Fakültesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Barosu’na bağlı olarak avukatlık stajını tamamlamış olup staj bitiminin akabinde Akcan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nu kurmuştur. İzmir Barosu’na bağlı olarak avukatlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Telefon: 0535 454 33 15

İzmir Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Bürosu

Büyük ve Küçük İşletmelere Danışmanlık ve Yönetim Sunan Modern Hukuk Bürosu

Hukuk Büromuza Hoş Geldiniz

İcra takibi ve İflas/Konkordato

Hukuk ve Danışmanlık hukuki takiplerin gerçekleştirilmesi, takiplerin neticelendirilmesini müteakiben tahsilatların yapılması, davaların takibi, haciz, rehin, ipotek vb. işlemlerin yapılması, iflasın ertelenmesi davalarının hazırlanması ve takibi konularında şirketlere, kurumlara ve şahıslara gerekli tüm hukuki hizmetleri sunmaktadır.

Aile Hukuku

Müvekkillerimize aile hukuku alanında destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ofisimiz bu kapsamda boşanma davalarının yürütülmesi, mal varlığı tasfiyesinin yürütülmesi, Malvarlığı sözleşmeleri, Boşanma sebebiyle maddi ve manevi tazminat taleplerinin sunulması, aile içi şiddet durumunda tedbir kararının istenmesi, çocukların velayeti ve nafaka taleplerinin sunulması, evlat edinmeden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözülmesi, nişanlanmadan kaynaklanan ihtilafların çözülmesi, vb. sair ilgili pek çok alanda hukuki destek sağlamaktadır.

Kanun Kapsamındaki Yasal Haklarınızı Korumak İçin Mücadele Edeceğiz

Neden Bizi Seçmelisiniz

  • İcra takibi ve İflas/Konkordato
  • Şirketler Hukuku
  • Sözleşmeler Hukuku
  • İş Hukuku
  • Yabancılar Hukuku
  • Aile Hukuku
  • Miras Hukuku
  • Tüketici Hukuku
  • Gayrimenkul Hukuku

Müşterilerimiz İçin Yıldızlara Ulaşıyoruz

İzmir Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Bürosu
BASARI DETAYLARDA SAKLIDIR

Bize Ulaşın

Yalı Mah. 6523. Sok. Park Yaşam Merkezi No:32C, Karşıyaka-İzmir

0530 300 07 40
info@akcanlaw.com

Get Connected

©2023 Wippel Software Tüm Hakları Saklıdır.